г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення зварних велопарковок

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Все більше людей сьогодні бореться за чистоту природи і починає користуватися для поїздок екологічнішим та кориснішим для здоров’я транспортним засобом — велосипедом.

Цей вид транспорту останнім часом став популярним у багатьох європейських країнах, тепер стає модним і в нас. Вже можна спостерігати верхи на велосипеді не лише молодих екстремалів, а й цілком респектабельних дорослих людей, які незворушно їздять на роботу або у справах на цьому двоколісному диві техніки.

У зв’язку з популяризацією велосипеда як транспортного засобу виникла гостра необхідність обладнати офіси та громадські місця безпечними стоянками, на яких можна спокійно залишити на деякий час свій транспортний засіб. Чудові велосипедні паркування, що виготовляються сьогодні майстрами своєї справи, здатні своїм дизайном прикрасити паркувальні місця не тільки біля офіційних структур, але й не виглядатимуть чужо поруч будь-якого дорогого ресторану або кафе.

Опис конструкцій велопарковок

Встановлена ​​біля входу в будь-яку організацію чи заклад стильна та надійна велопарковка є безперечною перевагою та приваблює любителів велоспорту та прихильників здорового способу життя. Вона не займає багато місця, навіть якщо передбачатиме одночасне паркування двадцяти велосипедів, а відносна простота виготовлення не коштуватиме величезних грошей. За конструкційним оформленням велопарковки можуть бути різними, але найчастіше популярні серед замовників такі види:

  • окремостояща П-подібна – застосовується при обмеженості паркувального простору і дає можливість одночасного паркування двох велосипедів;
  • П-подібна на кілька велосипедів встановлюється у громадських місцях з великою прохідністю та виготовляється для будь-якої кількості двоколісного транспорту;
  • спіралеподібна – призначена для фіксування декількох велосипедів на вуличних парковках;
  • кругова – встановлюється навколо стовпів, тумб, дерев та дозволяє задіяти для стоянки велосипедів незвичайні місця.

Технічні особливості/способи виготовлення велопарковок

Будь-яке велосипедне паркування має загальний принцип виготовлення та кріплення і відрізняється лише за кількістю веломісць та кутом відхилення стійки від опори. Виготовляється парковка для велосипедів шляхом зварювання металевих або нержавіючих труб або профілів, конфігурація яких може бути різною, але обов’язково дозволяє фіксувати велосипед у двох місцях.

Якщо ви маєте намір купити велопарковку вже готову, то кращого варіанту, ніж П-подібна або наближена до цієї фігури за контуром паркування, просто не знайти. Вона швидко встановлюється і добре вписується в будь-які фасади або ландшафти, надійно фіксує транспортний засіб і, до того ж, цілком доступна за ціною.

У випадку, якщо стандартна модель вас не влаштує, можна оформити індивідуальне замовлення та отримати ексклюзивне велопаркування, яке враховує всі ваші побажання та пропозиції.

Як замовити/виготовити у нас велопарковку

Наша фірма, в активі якої є багаторічна практика з виготовлення зварних велопарковок, представить вам безліч варіантів стандартних виробів на вибір – ви зможете ознайомитись на нашому сайті з їхніми зображеннями та підібрати щось потрібне. Якщо з представлених моделей вам нічого не сподобається, наші фахівці, які нагромадили чималий досвід у цій сфері, запропонують інші нові варіанти та виготовлять їх для вас оперативно та із задоволенням.