г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварні конструкції: дивани в стилі лофт

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Меблевий стиль лофт передбачає мінімальну кількість предметів меблів в інтер’єрі та простоту їх оформлення.

Головне, що в цьому стилі цінується – це максимум вільного простору, тому часто ключова роль обстановки приміщення віддається дивану.

Модний диван у стилі лофт повинен виступати основним акцентом та центром уваги, тому при всій зовнішній простоті повинен мати вигляд стильний та гідний.

Опис конструкцій лофт диванів

Готові дивани в стилі лофт можуть мати різний дизайн та відрізнятися за своєю конструкцією. Вони можуть бути:

  • прямими;
  • кутовими;
  • розкладними;
  • статичними.

Стиль лофт дозволяє виконувати дивани як у скромних пастельних тонах, так і яскравих відтінків, що кричать. Вони можуть бути оснащені безліччю металевих, скляних, пластикових деталей, але загальний вигляд повинен фокусувати увагу на себе, створюючи враження простоти виготовлення та легкості стилю. Здебільшого дивани в стилі лофт є унікальними за дизайнерськими рішеннями та новизною презентації. Сьогодні на загальному фоні диванів різних стилів дуже привабливо виглядають такі моделі:

  • дизайнерські дивани;
  • дивани-трансформери;
  • дивани П- або Г-подібної конфігурації;
  • дивани у вигляді човна;
  • модульні дивани

Дизайнерські роботи відрізняються оригінальністю та унікальністю. Це поодинокі моделі, створені майстрами внаслідок натхнення або на індивідуальні замовлення. Вони вигідно виглядають в лофт інтер’єрі і завжди виділяються в навколишній обстановці витонченістю та шляхетністю.

Модульні конструкції можна збирати в різні форми, найкращі для приміщення. Це дозволяє використовувати простір максимально економно та функціонально.

Дивани-трансформери можуть перетворюватися з сидячого положення на спальне місце. Механізм трансформації може бути будь-яким, зручним для форми розкладки виробу.

Особливості / способи виготовлення диванів

Способи з’єднання складових частин дивана застосовуються у двох видах – жорсткому та вільному. При вільній фіксації деталей конфігурація дивана може змінюватись відповідно до бажання власника та технічних особливостей конструкції. У разі жорсткого з’єднання конструкція залишатиметься незмінною, хоч і буде розбірною.

Як замовити/виготовити у нас диван у стилі лофт

Серед безлічі існуючих на ринку підприємств, що займаються виробництвом предметів меблів різних стилів, наша компанія відрізняється високою кваліфікацією спеціалістів-меблярів, креативністю мислення дизайнерів і чудовою якістю роботи. Ми робимо меблі за індивідуальними замовленнями з урахуванням побажань замовника, тому ви отримуєте ексклюзивний варіант дивана, що ніколи не повторюється і ні в кого більше не зустрічається. Наша фірма використовує у виробництві лише безпечні високоякісні матеріали та виконує роботу строго у встановлені договором терміни.