г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Камін у стилі лофт – особливості та види

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Сучасні люди давно почали прикрашати свої житла стилізованими під старовину камінами – діючими та декоративними. Але останнім часом до цього виду декоративних елементів інтерес значно зріс. Можливості, що надаються стилем лофт, що набирає популярності, дозволяють влаштувати в приміщенні стильний і зручний камін, не витрачаючи багато грошей. Оскільки цей стиль проповідує повний мінімалізм, іноді навіть аскетизм у поєднанні з легкою природністю, облаштування такого елемента не вимагатиме великих фінансових витрат і може бути виконане навіть власноруч.

Гармонійно вписується в інтер’єр житла, камін у стилі лофт може в певних випадках з успіхом грати роль старовинного вогнища або ультрасучасного предмета обстановки. Головне при виборі конструкції каміна визначити загальний напрямок оформлення кімнати та підібрати відповідний за стилем та ідеї дизайн.

Особливості конструкції каміна лофт

Для того, щоб камін красиво виглядав в умовах застосованого до оформлення приміщення стилю лофт, доведеться познайомитися з великою кількістю варіантів дизайну, перш ніж зрозумієш, яка конструкція найбільше підійде до інтер’єру. Це можуть бути:

  • невеликі грубі цегляні грубки;
  • величезні химерні каміни;
  • скромні кімнатні осередки з оздобленням простим каменем або примітивною плиткою.

Сьогодні в ході два варіанти – сучасний або старовинний.

При акценті на сучасний пристрій приміщення в інтер’єр вноситься більше стильних новаційних деталей. Сучасний вид каміна з пічкою в стилі хай-тек, із застосуванням цікавих сучасних елементів та сміливими, експериментальними кольоровими рішеннями впишеться у загальну атмосферу ідеально. Її форма може бути стилізованою під ракету або у вигляді бані, складатися з двох частин або звисати зі стелі у формі крапельки – тут необмежений простір для роботи дизайнерської думки. Чим свіжіша ідея, тим оригінальніший камін.

Класичний ретро-стиль, що давно використовується, завжди доречний і добре вписується в будь-яку обстановку. Давня, недбало виконана конструкція каміна чудово виглядатиме на тлі стіни із сучасним оздобленням. Гра на контрасті дозволяє досягти приголомшливих результатів та гарантує ексклюзивність моделі! Виготовляють ретро каміни в стилі лофт з цегли, який декорується великими необробленими камінням або керамічною плиткою, стилізованою під темну цеглу.

Особливості виготовлення каміна в стилі лофт

Основними особливостями під час виготовлення камінів у стилі лофт є використання таких елементів:

  • світлі просторі приміщення, мінімум меблів, максимум простоти;
  • оздоблення червоною цеглою, використання елементів водостічних труб, убогі голі стіни;
  • розподіл приміщення за допомогою меблів на певні зони;
  • одночасне використання різних стилів, гра на контрасті;
  • епатує поєднання старих і сучасних речей;
  • застосування холодних тонів палітри;
  • нестандартні аксесуари.

При стилі лофт немає потреби морочитися тим, щоб різні предмети меблів гармонували один з одним. Навпаки, певний дисонанс привнесе в обстановку новизну та модернові нотки. Грубо зроблена з неокурених брусів стеля, прості цегляні стіни створять необхідне тло, а декоративні елементи підкреслять убогість приміщення. Для такого ремонту не потрібні дорогі майстри та будівельні матеріали – все гранично просто та доступно.

Як виготовити з нашою допомогою камін у стилі лофт

Наша компанія не один десяток років працює на будівельному ринку та може чудово оформити будь-який інтер’єр. Замовте у нас камін лофт та наші кваліфіковані майстри допоможуть вам визначитися з його дизайном та виготовлять будь-яку обрану клієнтом конструкцію. Доручіть свої турботи професіоналам і довгими і холодними зимовими вечорами ви насолоджуватиметеся теплом у стильного сучасного або старовинного каміна!