г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Як виготовити літній навіс для відпочинку

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Господарі дачних ділянок та приватних домоволодіння чудово розуміють, наскільки необхідний у спеку року у дворі літній навіс для відпочинку. Оскільки прогресуючий парниковий ефект з кожним роком забезпечує все більш високу літню температуру, а пряме сонячне проміння не дає нормально відпочивати на свіжому повітрі, легкі літні навіси мають великий попит у дачників і власників приватних будинків.

Цю захисну прибудову важко переоцінити, оскільки дуже приємно опинитися під надійним захистом тенту не тільки в спекотний день, сховавшись від безжального сонця, а й сховавшись від дощу. Такий простий виріб, як літній навіс, не складе труднощів виготовити власними руками. Технологія цього процесу дуже проста – встановити міцні опори та на них встановити дах. З таким завданням цілком може впоратись і звичайний обиватель. Головна складність – зварювання металевих елементів конструкції. Можна, звичайно, з’єднати деталі кріпильними виробами, але зварний навіс набагато міцніший і довговічніший.

Перш, ніж почати встановлювати навіс, слід визначитися з його функціями, оскільки від цього залежатиме не тільки конструкція, вибір матеріалів та типу будівельних операцій, а й вартість майбутніх робіт.

За конструкційними особливостями навіси можна розділити на дві основні категорії:

  • капітальні – із довгострокових глобально міцних матеріалів;
  • легкі розбірні – тимчасові споруди на надійних опорах, які можуть неодноразово монтуватися та демонтуватися після закінчення літнього часу.

За типами конструкції вони бувають:

  • прибудованими до капітальної споруди;
  • окремими.

Такі навіси можна використовувати не тільки для того, щоб сховатись від палючого сонця – вони чудово захищають від дощу автомобілі, дрова, сіно. Якщо головною функцією навісу є забезпечення укриття від сонячного надлишку, її доцільно виготовити як зручної альтанки для відпочинку.

Оскільки для облаштування навісу найчастіше використовуються металеві труби, що становлять його основу. Для їх скріплення краще застосовувати зварювання, яке забезпечує велику міцність та жорсткість конструкції. Щоб ваша прибудова служила довгий час та успішно забезпечувала ваш комфорт, вигідніше замовити послуги професіоналів.

Компанія “Зварювання-Сталі” багато років займається виготовленням зварних конструкцій та має у своєму штаті справжніх майстрів зварювального мистецтва. Ми надаємо кваліфіковані послуги по всій території такого великого мегаполісу, як Київ. На наші роботи ціна встановлена ​​цілком доступна та максимально адекватна. Використовуйте багатий досвід компанії “Зварювання-Сталі” для будівництва літніх легких зварних конструкцій – кваліфікація наших майстрів висока, а результат бездоганний.