г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Навіс для винограду

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Виноградники на дачі – це чудова можливість створити зону відпочинку, де можна сховатися від сонця та спеки у спеку. Щоб лоза гарно зростала і вилася, потрібно спорудити навіс під виноград. Робити такі альтанки можна самостійно за наявності відповідних навичок та знань. Але не всі вміють робити такі конструкції своїми руками, адже доведеться займатися зварюванням, робити креслення, встановлювати ґрати. Завжди можна звернутися до фахівців, які швидко та якісно зварити навіс. У Києві такі професіонали працюють у компанії «Зварювання-Сталі», на сайті якої є фото конструкцій для винограду.

Переваги звареного навісу для винограду

Навіси для лози відносяться до найпростіших форм навісних конструкцій, які здатні прикрасити будь-яку дачу або заміський будинок. До плюсів цієї архітектурної форми відносяться:

  • Різноманітність форм.
  • Довговічність.
  • Монументальність.
  • Здатність витримувати величезні навантаження.

Зварювання навісу для дачі – процес витратний, адже вартість металу висока, як і оренда зварювального апарату. Уникнути непотрібних витрат допоможе звернення до працівників «Зварювання-Сталі», у яких є необхідне обладнання та матеріали. Звичайно, можна довго вивчати інформацію про те, як зробити навіс під виноград самостійно, сподіваючись заощадити. Процес тільки затягнеться, адже треба скласти кошторис, купити метал, орендувати зварювальний апарат, скласти креслення, підготувати місце для майбутніх робіт.

Звернення до фахівців

Якщо людина має досвід спілкування зі зварювальним апаратом, тоді допомога фахівця не знадобиться. Але, як свідчить практика, такі навички, як і потрібне обладнання, є не у всіх. Тому варто зв’язатися з компанією «Зварювання-Сталі», переглянути каталог продукції, щоб вибрати потрібний вид навісу, дізнатися про ціни, терміни виготовлення, особливості роботи.

Багатьох людей, зокрема, цікавить, де проводитиметься зварювання, як довго триває процес створення навісу. Дуже важливо на підготовчому етапі уточнювати у спеціалістів та інші деталі. Наприклад, який матеріал використовується для навісу, як захистити конструкцію від негативного впливу вологості та опадів, як зробити креслення. Створити схему допомагають працівники компанії з огляду на всі побажання клієнтів. Отримання інформації відбуватиметься при особистій консультації, телефоном або за допомогою Інтернет-зв’язку. Аналогічні методи використовуються для того, щоб замовити навіс для винограду.