г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварний каркас для гаража із профільної металевої труби

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Незважаючи на колосальний вибір будівельних матеріалів, найприйнятніший та найдоступніший варіант виготовлення гаража для автомобіля – зварна конструкція з профільної металевої труби з обшивкою його профнастилом.

Такі конструкції досить міцні та міцні, легко з’єднуються, можуть обшиватися різними матеріалами та не дуже затратні.

Опис конструкцій каркасів для гаражів

Основою всієї конструкції металевого притулку для автомобіля є каркас металевого гаража. Він виготовляється з металевих профільних труб і вважається найважливішим елементом, від якого повністю залежить не тільки розмір і зовнішній вигляд гаража, але і його довговічність і міцність. Остів гаража повинен бути розрахований так, щоб чималі навантаження, що лягають на нього, він міг витримати протягом великої кількості часу та забезпечувати при цьому безпечну експлуатацію всієї споруди.

Металевий каркас гаража з профільної труби є найбільш підходящим для будівництва якісного і надійного гаража. Профільна труба зручніша квадратного перерізу, бо її краще і простіше з’єднувати, але і прямокутний переріз є дуже затребуваним для цих цілей, хоча його складання відрізняється більшою складністю. Конструкції каркасів для гаражів не надто відрізняються одна від одної – відрізняються вони тільки за способами покрівлі будівлі та її розмірами.

Особливості / способи виготовлення каркасів для гаражів

Основні стійкові опори каркасу виконуються з профільних металевих труб перетином 100х100 мм. Такі розміри зможуть оптимально забезпечити будову достатньою стійкістю та гарною міцністю. Для посилення ребер цілком достатній діаметр квадратних профільних труб розміром 60х60 мм. Особливості виготовлення каркасів металевих для гаражів із профільних труб складаються в наступних моментах:

  • укладання на палі цементного фундаменту профільних труб проводиться в горизонтальній площині і приварюється до них;
  • зведення і закріплення опор, в яких труби є елементами, що з’єднують – вони приварюються посередині опор;
  • зміцнення труб у верхній частині стійок – з урахуванням конструкції гаражної покрівлі.

Створення каркаса можливе двома способами: місцевим та модульним складанням. Складання за місцем зазвичай проводиться, коли обмежені трудові ресурси, що виготовляють каркас, тому всі елементи послідовно зварюються в місці установки гаража. При модульному складанні окремо зварюються стінки конструкції з жорсткістю їх ребрами жорсткості, після чого встановлюються на фундамент та скріплюються один з одним.

Як замовити/виготовити у нас каркас для гаража.

Досвідченими фахівцями нашої компанії, яка багато років виконує роботи з виготовлення зварних конструкцій будь-якого ступеня складності, швидко та якісно може бути виконаний металевий каркас для гаража. Ми маємо практичні навички, доведені з роками до автоматизму. Наші майстри швидко та безкоштовно зроблять попередні виміри з виїздом на місце та врахують усі побажання замовника. Звертайтеся до професіоналів, якщо хочете отримати якісний та надійний продукт!