г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Каркаси металеві для душових піддонів

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Збираючи вдома придбану душову кабінку, можна помітити певні проблеми, що виникають у зв’язку з низькою якістю елементів, що складають.

Адже надійною і міцною конструкція може бути тільки тоді, коли всі її складові мають гарну якість і лежать на міцному і стійкому металевому каркасі.

Опис конструкцій каркасів під душові піддони

Конструкція душового піддону складається з просторої та не дуже глибокої ємності, в яку стікає вода і через отвір у дні йде у злив каналізації.

Занадто велика площа піддону у поєднанні з невеликою товщиною металу, з якого він виготовлений, часто призводить до прогинання днища конструкції та її деформації, а також руйнує шар протикорозійного покриття.

Особливість конструкції полягає в тому, щоб встановити каркас для душового піддону в положення, коли його зливний отвір буде вище отвору каналізаційного стояка. Для цього потрібно піддон підняти над рівнем підлоги на 100 мм, що і забезпечується каркасом, який:

  • є для піддону своєрідною опорою і, залежно від його конфігурації, набуває такої форми по периметру. Відповідно і розташовується каркас по периметру або під днищем піддону. Перший варіант використовується для моделей звичайних розмірів, другий – для більших піддонів, оскільки встановлені поперек ребра посилюють конструкцію і посилює її стабільність;
  • завдяки ніжкам піднімає піддон над рівнем підлоги на потрібну позицію. Маса конструкції майже зростає або зростає мінімально, при цьому і навантаження на перекриття збільшується мало, що особливо важливо для влаштування санвузлів у будинках з легких матеріалів;
  • за допомогою регулювання ніжок каркаса піднімає його на потрібну висоту.

Дуже важливо виставити елементи душової кабіни строго перпендикулярно та ідеально рівно, інакше виникнуть проблеми зі зливом води.

Особливості / способи виготовлення каркасів для душового піддону

Для того, щоб виготовити каркас під душовий піддон, необхідно виконати такі дії:

  • виготовити за допомогою зварювання основу каркасу із сталевих планок;
  • на краях планок та в місцях їх схрещування передбачити отвори з нарізаним різьбленням під гвинти розміром понад 10 мм;
  • на кінцях гвинтів накрутити ніжки, усередині яких теж нарізається різьблення для можливості регулювання висоти каркаса.

Як замовити/виготовити у нас каркас для душового піддону

Якщо вибрати готовий каркас для піддону з потрібними параметрами не виходить, звертайтеся до нашої компанії, яка спеціалізується на виготовленні різних зварних конструкцій, у тому числі різних моделей підставок під душову. Ми забезпечуємо високу якість виробів та гарантуємо їх довгострокову роботу. Заходьте, дзвоніть або робіть замовлення на офіційному сайті – ми оперативно зробимо виміри та виконаємо будь-яке замовлення!