г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення ширми на металевому каркасі

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Изготовление ширмы на металлическом каркасе

У сучасному інтер’єрі ширми дещо підбадьорювали свою актуальність, але продовжують користуватися популярністю і затребуваністю. Ніщо так ефективно не може розділити приміщення на зони, як стильна та легка у пересуванні ширма.

І в квартирі, і в офісі ширми є не тільки оригінальними декоративними елементами, а й самостійними функціональними деталями.

Вони допомагають приховати те, що не призначене для чужих очей, привнести затишок в обстановку, стати прикрасою та корисною річчю.

Ширми бувають різними і за конфігурацією, і за матеріалом виготовлення, і за призначенням, але всі вони покликані надійно оберігати якусь таємницю, що знаходиться по її інший бік. Вони виготовляються з дерева, пластику, соломки, можуть бути стулчастими, одноекранними, складовими. Але одна загальна якість присутня завжди — це неодмінний каркас для ширми.

Опис конструкцій металевих ширми

Найбільш традиційна для ширми конструкція – це гармошка, що складається в невелику за обсягом прямокутну форму і легко переставляється з місця на місце. Але є й інші види ширм, для виготовлення яких потрібні жорсткі каркаси. Найбільш практичний і міцний матеріал для каркасів – це метал і він може застосовуватися в наступних конструкціях:

  • стулчасті – являють собою кілька невеликих металевих рамок, з’єднаних між собою шарнірами і покритих якимось легким оббивним матеріалом – тканини, шпалер, пластику, плівки, фанери, шкіри тощо;
  • одноекранні – що складаються з суцільного жорсткого матеріалу, що розгороджує простір у вигляді декоративної та класичної верстати, закріпленої на одному великому каркасі. Вони менш мобільні і
  • переважно застосовуються в офісних приміщеннях;
  • складові – що збираються з декількох елементів різної конфігурації і збираються в основному з кольорового пластику як пазли. Вони мають витончений і химерний вигляд і більше прикрашають житло, ніж служать перегородкою.

Способи виготовлення каркасів для ширм

У класичному варіанті каркас для ширми складаються із трьох окремих полотен, об’єднаних в єдиний виріб за допомогою шарнірів. Сьогодні ширми виробляються з п’ятьма і більше секціями — чим більше їх кількість, тим зручніший у зверненні виріб і тим він мобільніший.

Каркас із металевих профілів прямокутних або квадратних нарізається за розмірами секцій та зварюється у рами. Готові каркаси з’єднуються за допомогою куточків, приварених до шарнірів. Монтаж секцій проводити так, щоб ширма складалася гармошкою. Внутрішній простір секцій заповнюється таким матеріалом, який доречний для його функціонального призначення

Як виготовити з нашою допомогою ширму на металевому каркасі

Якщо ви не змогли підібрати потрібну ширму, можна виготовити її за індивідуальним замовленням. Наша компанія має багатий досвід виготовлення цих делікатних виробів і з радістю візьметься за ваше замовлення. Зверніться до нас, покажіть ескіз бажаного виду ширми або поясніть словами – і в найкоротший час ви знайдете справжній витвір мистецтва – зручний і стильний!