г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення зварного каркасу бані

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Виготовлення гігантських за розміром і складних формою храмових куполів — справа тонка і копітка.

Адже в результаті має вийти дуже міцна, але при цьому неважка споруда, яку легко витримають стіни храму, і сама маківка церкви не стала деформуватися від різних несприятливих природних явищ.

Щоб виріб вийшов таким, як необхідно, потрібно зробити для нього міцний і дуже надійний каркас купола.

Опис конструкції каркасу бані

Перш ніж приступати до виготовлення купола, слід створити зручний та легкий каркас. Він виконується з легких ферм, виготовлених методом зварювання із профільних труб. Цей ажурний виріб поділяється на дві частини – нижню та верхню. Вони проектуються заздалегідь спеціальні посадкові місця для кріплення ферм. Щоб підкупальне зведення вийшло правильної форми, у процесі проектування слід врахувати їх особливості. Після монтажу внутрішня частина купола зашивається фанерою або гіпсокартоном, зверху наноситься штукатурка та розпис. У зовнішній частині купола на самій вершині робиться місце для встановлення хреста, у внутрішньому контурі – проектується майданчик для закріплення панікадилу.

Особливості виготовлення храмових куполів

Розміри та форму майбутнього купола задає внутрішній каркас із металевих профілів. Він складається з безлічі сегментів, які згодом зашиваються фанерою. Такий спосіб виготовлення куполів дозволяє отримати рівну поверхню покрівельного матеріалу. Щоб отримати ідеальне зовнішнє коло, каркас обшивається фанерою в три шари. Перший з них викладається поздовжніми пелюстками фанери вздовж ребер жорсткості бані. Висота шару близько 12 мм. Потім викладають два шари під кут в 45 градусів хрест-навхрест, виключаючи будь-які відхилення від ідеальної форми.

Після цього виконується обшивка каркаса тонкостінним оцинкованим залізом – жерстю не товще 1-1,5 мм. Жесть теж нарізається пелюстками і зварюється у потрібну форму вуглекислотним зварюванням. Місця стиків оцинкованих пелюсток припадають на ребра жорсткості та задають потрібну міцність усієї конструкції. Тепер конструкцію можна обшивати міддю чи матеріалом під золото. Укладання проводиться за типом косої або квадратної луски.

Як замовити у нас каркас для храмового бані

Незважаючи на ювелірну точність цієї громіздкої роботи, наша компанія має достатньо вміння та досвіду для створення гарного та елегантного купола для храму. Наші спеціалісти мають високу кваліфікацію та якісно виконають замовлення у встановлені терміни. Вам потрібно тільки зробити замовлення та вибрати зразок, все інше – наша турбота. З нами можна зв’язатись за допомогою пошти, телефону, електронної пошти. Вся інформація щодо контактів на офіційному сайті компанії.