г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Конструкція ферми для навісу

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Конструкції, що виготовляються із профільної труби або куточка, мають безліч функціональних призначень. Одним із видів такої споруди є ферма для навісів, зроблена за допомогою зварювального апарату. Щоб не орендувати або не купувати обладнання для проведення подібних робіт, рекомендуємо звернутися до фахівців компанії «Зварювання-Сталі».

Де використовуються ферми для навісу?

Ферма складається з кількох постійних елементів, які поділяються на верхній та нижній пояси, стійки зміцнюючого характеру та підсилюючі розкоси. Стійки кріпляться вертикально, а розкоси – по діагоналі. Для того щоб отримати такий каркас, необхідно застосувати зварювання. Цей метод виготовлення конструкції вважається одним із найнадійніших і міцніших, оскільки ферми здатні витримувати великі навантаження. Крім того, вони служать довго на тому місці, де їх поставили.

Конструкція ферми для навісу, зроблена з допомогою зварювання, підходить для таких цілей:

  • Створення накриття для басейну, щоб туди не потрапляло сміття.
  • Захист автомобілів від дощу та снігу.
  • Встановлення даху над альтанкою.
  • Облаштування домашнього господарства.
  • Створення козирка над порогом будинку, зупинки громадського транспорту, банерів.
  • Будівництво стоянок відкритого типу.

Таким чином, ферми – це досить об’ємні конструкції, які спеціалісти «Зварювання-Сталі» можуть швидко виготовити методом зварювання. Для цього треба надати їм креслення, місце встановлення конструкції та позначити функціональне призначення виробу.

Ціна запитання

Бракує часу чи шкода витрачати гроші на зварювальний апарат? Тоді варто замовити ферму для покриття стоянки, альтанки або басейну на сайті компанії. Важливо визначитися заздалегідь із матеріалом та розмірами.

Зазвичай використовують профільну трубу з перетином 30 на 30 мм або 50 на 50 мм. З цього матеріалу роблять нижній та верхній пояси та встановлюють вертикальні стійки всередині. Для того, щоб створити перекоси, використовується профіль меншого перерізу. Його також може замінити куточок, що має ширину стінки від 30 до 50 мм.

Матеріал та розміри перерізу багато в чому визначають вартість замовлення. Остаточну ціну формують терміни виготовлення конструкції ферми, її покриття матеріалом проти вологи та корозії. Усі нюанси треба уточнювати на консультації зі спеціалістом «Зварювання-Сталі», розповідаючи про уподобання та побажання. Якщо замовник має готове креслення, то це зменшить ціну виробу. Але найчастіше створення схеми ферми входить у вартість замовлення.