г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення металевих каркасів для сендвіч панелей

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Побудувати собі будинок мріє, напевно, кожен, але не всі мають фінансову нагоду здійснити свою мрію.

Щоправда, останнім часом, з появою на будівельному ринку сендвіч панелей це цілком може виявитися реальністю.

Ці дивовижні сендвіч панелі – важлива складова частина у сучасному каркасно-панельному будівництві. З них можна досить швидко звести будь-який будинок або будиночок, головне – правильно виготовити каркас для сендвіч панелей.

Опис конструкцій каркасів під сендвіч панелі

Сьогодні каркас під сендвіч панелі представлений трьома видами:

  • металевими;
  • залізобетонними;
  • дерев’яні.

Найбільш надійний і міцний з них – профільний металевий, але відповідно і дуже дорогий. Його вартість коливається в залежності від розмірів будівлі, але споруда виходить дуже стійкою, фундаментальною. Як правило, металевий каркас для сендвіч панелей виконується з П-подібного міцного профілю та застосовується для зведення багатоповерхових будівель. Легкі ж будівлі у вигляді невеликого заміського будиночка або гаража можуть бути зведені на каркасі з металопрофілю для гіпсокартону.

Особливості будівництва споруд з металевим каркасом під сендвіч панелі

На металевий каркас під сендвіч-панелі монтуються сендвічі будь-яких типів, але найкраще металеві. Їхнє кріплення до профілю каркасу може виконуватися такими способами:

  • горизонтальним;
  • вертикальним.

Їх відмінність полягає виключно у просторовому розташуванні панелей. Як основа застосовується П-подібний профіль, а також куточок із металу, на який закріплюється нижній панельний ряд. У проміжку між основою, панелями та цоколем поміщаються герметик та утеплювач, оскільки металеві профільні конструкції погано утримують тепло. Всі металеві профілі, де пройде кріплення панелей, обклеюються ущільнювальною стрічкою, що самоклеїться, а в місцях кріплення і стиках панелей — по дві штуки.

Потім відбувається встановлення панелей на напрямні, вона притискає утеплювач до каркаса та фіксується струбциною. Після перевірки правильності розташування панелей по горизонталі сендвічі остаточно кріпляться саморізами.

Як виготовити з нашою допомогою каркас під сендвіч панелі

Кожному типу споруди відповідає своя конструкція каркаса. Щоб збудувати міцну будову, необхідно вибрати правильний каркас, а здійснити це без допомоги професіоналів практично неможливо. Наша компанія довгі роки працює на будівельному ринку і спеціалізується на виготовленні різних конструкцій зварних виробів будь-якого ступеня складності. Довірте нам свої турботи – і ви отримаєте якісний каркас під сендвіч панелі, який забезпечить будівництву потрібну міцність і довговічність.