г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Теплиця на металевому каркасі під полікарбонат

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Дуже необхідною будовою на заміській ділянці є стаціонарна теплиця, в якій протягом року можна вирощувати свіжі овочі та ягоди, забезпечивши свою сім’ю вітамінами на всю холодну пору року. Останнім часом стали користуватися популярністю теплиці з полікарбонату. Цей сучасний матеріал виглядає вельми естетично і надає всій будівлі ошатного привабливого вигляду. Крім того, він дуже гарний функціонально;

  • чудово розсіює світло;
  • стійкий до навантажень, створюваних сильними вітрами та сніговими палатками;
  • має відмінну теплоізоляцію;
  • не приймає ультрафіолетове випромінювання;
  • ударостійкий та не деформується під впливом навколишнього середовища.

Проте міцність споруди значною мірою залежить від того, який саме обраний каркас теплиці під полікарбонат.

Основні конструкції теплиць

Для виготовлення міцних та зручних теплиць використовуються для основних способу виготовлення – арочний та у формі прямокутного будиночка. Відповідно і за конструкцією каркас для теплиці з полікарбонату арочний істотно відрізняється від прямокутного.

Аркова форма теплиці виглядає дуже привабливо, та й за технологією будівництва набагато простіше будиночка, тому її можна облаштувати самостійно навіть не маючи великого досвіду в цій справі. Велика кількість дачників віддають перевагу саме цій формі, оскільки її конструкція не дозволяє снігу накопичуватися на даху, що значно знижує навантаження на фундамент. Дуже важливо при виготовленні каркасу передбачити кілька кватирок для вентиляції.

Форма у вигляді будиночка з вертикальними стінами та двосхилим формою даху добре пропускає тепло і світло, а люки у верхній частині будівлі забезпечують провітрювання свіжим повітрям.

Особливості виготовлення каркасів під полікарбонат для теплиць

Щоб виготовити міцні та довготривалі каркаси теплиць під полікарбонат, необхідно вибрати досить жорсткий матеріал. Іноді як каркас використовується дерево, але це виправдано тільки в разі спорудження невеликої теплиці з односхилим дахом – хороший варіант для маленької садової ділянки. Для фундаментальнішої споруди необхідно виготовити міцний каркас теплиці з полікарбонату, для чого правильно буде використовувати зварний каркас із квадратних оцинкованих труб зі сторонами по 20 мм і товщиною стінки 2 мм.

Для виготовлення аркової теплиці труби потрібно вигнути у формі арки, хоча якщо необхідних навичок немає, можна замовити готові гнуті профілі або повністю зварений каркас. Як для арочної теплиці, так і для прямокутної споруди починається з розмітки місця під стійки. У землю забивають по кутах майбутньої споруди металеві труби для стійок і дві в місці розташування дверей. Для більшої міцності облаштовують фундамент, для чого застосовують:

  • бордюрний камінь;
  • піно-, газо-бетонні блоки;
  • цегла;
  • залізобетон.

Для надання хорошої жорсткості металева конструкція фіксується внизу обв’язкою. Після закінчення зварювальних робіт можна розпочинати обшивку полікарбонатом.

Ще більш простий варіант будівництва теплиці своїми руками – виготовити каркас теплиці з профілю для гіпсокартону, який при всій своїй міцності дуже простий у обробці і ріжеться без проблем будівельними ножицями.

Як замовити у нас металевий каркас для теплиці

Якщо у вас відсутні необхідні для виготовлення каркасів навички, звертайтесь до нашої компанії, що спеціалізується на різних зварних конструкціях. Досвідчені зварювальники виготовлять вам будь-яку форму каркаса за вашим ескізом або запропонують вже готовий виріб. Наша продукція відрізняється високою якістю та гарантованою довговічністю. Замовляйте у нас каркас для теплиці та радійте свіжим вітамінам!