г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Каркас для дачного туалету

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

На дачній ділянці найважливіша і першочергово потрібна справа – це встановлення туалету. І для його розташування на ділянці потрібно вибрати досить віддалене від житлової будівлі місце, яке при цьому має добре провітрюватися, щоб не застоювався неприємний запах. Грунт повинен бути досить щільним, щоб будівництво міцно стояло, а краї і стінки вигрібної ями не обсипалися. До того ж, якщо на ділянці розташований колодязь з питною водою, необхідно визначити глибину та напрямок протікання підземних вод, щоб вміст вигрібної ями не потрапив у воду.

Найнадійнішим і практичним буде туалет, виконаний з металопрофілю – це не дуже дорого, але простоїть така споруда довгі роки. Металопрофіль не схильний до корозії і його зовнішній вигляд залишається привабливим протягом усього періоду експлуатації об’єкта. До того ж і будівництво його не надто складне, навіть будівельник-початківець впорається із завданням за тиждень. Однак для будівництва міцної довготривалої споруди необхідно вибрати правильний металевий каркас туалету, на який і кріпиться профнастил.

Опис конструкцій металевих каркасів для туалету

Дачний туалет може бути виготовлений із профнастилу одношарового та двошарового. У другому випадку робиться шар, що утеплює, для користування будівництвом і в зимовий час. Дачні туалети виготовляються різними за конструкцією:

  • біотуалет – найпростіший спосіб, що не вимагає вигрібної ями та підключення до комунікацій, але зовсім не дешевий;
  • пудр-клозет – теж обходиться без ями, яку замінює будь-який контейнер або бочка, встановлена ​​під стульчаком. Очищується контейнер вручну;
  • люфт-клозет – різновид пудр-клозету, тільки контейнер використовується стаціонарний, вкопаний у землю і очищується асенізаторами;
  • класичний туалет вуличний з вигрібною ямою — найбільш зручний вид дачного туалету, який можна використовувати без очищення багато років.

Особливості / способи виготовлення каркасів для туалету

Перш ніж почати виготовлення каркаса для туалету, необхідно зробити вигрібну яму глибиною від півтора до двох метрів, яку бажано щільно обкласти цеглою для виключення нечистот через грунт. Щоб виготовити міцний і жорсткий каркас дачного туалету, необхідно за його основу взяти металеві стійки, вкопані в грунт на третину своєї довжини. Вони виконуються з труб або швелерів та розташовуються попарно паралельно один одному. Висота кожної стійки має бути пропорційна коїться з іншими.

Для надання каркасу міцності використовуються металеві куточки, які приварюються до основи та поперечних балок. Поперечні балки накладають поверх стійок або між ними. У результаті виходить надійна та міцна конструкція, на яку за допомогою зварювання кріпляться вирізані за розміром каркаса листи профнастилу. За допомогою петель навішуються двері та проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Як замовити/виготовити у нас каркас для дачного туалету

Якщо ви хочете встановити на дачній ділянці недорогий і надійний туалет, кращого варіанту, ніж будівництво на металевому каркасі, не знайти. Наша компанія виготовить міцний та зручний каркас під покриття профнастилом будь-якої конфігурації та розміру. Ваш куточок задуму завжди виглядатиме естетично і прослужить вам десятиліття. Звертайтеся до наших спеціалістів – якість та надійність гарантуємо!