г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення металоконструкцій високої якості

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Виробництво металоконструкцій в Україні — дуже актуальний на даний момент напрямок діяльності численних фірм та компаній. Металеві профілі – дуже важлива частина будь-яких металевих об’єктів і конструкцій. З них зводять каркасні споруди та будівлі.

Наша доблесна компанія виготовляє та реалізує не тільки типові будівельні проекти, але й надає послуги з виготовлення металоконструкцій за індивідуальними замовленнями.

Ми забезпечуємо будівельну галузь міцними та якісними металевими виробами для зведення будинків із застосуванням каркасної технології.

Надійні металоконструкції Київ

Будучи на даному етапі одними з лідерів Києва серед фірм, що працюють у цьому напрямку, ми випускаємо продукцію лише відмінної якості. Всі наші металоконструкції виготовляються на найновішому та сучасному автоматизованому обладнанні, а також отримують подвійну високошвидкісну дробоструминну обробку, яка найбільш ефективно усуває дефекти та окалину.

Наші співробітники за довгий час роботи накопичили безцінний досвід та практичні навички, адже виготовлення металоконструкції — справа надзвичайно складна, яка потребує високої кваліфікації, а також чималих знань.

Промислове виробництво металоконструкцій Київ налагодив серйозно та усіляко покращує свої досягнення. Найякісніші та міцніші матеріали, що використовуються у будівництві, а також нові сучасні технології дозволяють наблизитись у цій справі до міжнародних стандартів. Прискорене виробництво металоконструкції потрібне для насичення ринку міцною та надійною продукцією, якій у міру розвитку будівельної галузі потрібно у більшому обсязі для зведення модульних заміських та садових будинків, котеджів, торгових павільйонів, побутівок для робітників, кіосків, гаражів, складів, міні-офісів, ангарів. та ще багато інших надзвичайно потрібних та корисних будівель.

Окрім стандартних варіантів, нашою компанією освоєно виготовлення металоконструкцій на замовлення, при цьому висококласні фахівці врахують будь-які ваші побажання та видадуть продукт європейської якості.

Безперебійне виготовлення металоконструкцій Київ забезпечує завдяки злагодженій роботі безлічі виробників металопродукції, вкрай необхідної для скорочення термінів будівництва будівельних об’єктів та зниження їх собівартості. Продукція, що вироблена в Києві, може бути в найкоротші терміни доставлена ​​в будь-який з регіонів України.

Якщо ви потребуєте нашої продукції — звертайтеся! Компанія з радістю виготовить вам металоконструкції різних форм і в будь-яких обсягах, за найдемократичнішими цінами і в рекордні терміни.