Облаштування парників на присадибних ділянках
Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.
У наш час кожен дбайливий господар хоч якихось земельних наділів намагається влаштувати у своїх володіннях парник для вирощування ранніх овочів та різної зелені. Провесною з їх допомогою можна вирощувати розсаду і підвищувати врожайність овочевих культур, що висаджуються. Причому для багатьох недосвідчених фахівців парник нічим не відрізняється від теплиці, хоча насправді це різні споруди. Парник компактний, використовується сезонно і його конструкція набагато простіше і примітивніше, ніж теплиця, де вирощуванням сільгосппродукції можна займатися цілий рік.
Особливості конструкції парника
Парник зазвичай роблять невеликий висоти, залежно від того, якою буде висота рослин, що вирощуються. Його основними складовими елементами є жорсткий каркас, бічна огорожа та покриття. Щоб виготовити каркас парника, можна використовувати різні матеріали:
- дерев’яні планки;
- склопластикову арматуру;
- металеві труби;
- прямокутний чи квадратний металевий профіль.
Щоб виріб вийшов міцним і не боявся бур та вітрів, каркас слід зробити міцнішим, тому для парника краще використовувати металеві складові – труби або профіль та металеві прутки для дугових опор.
Способи виготовлення парників
Найпростіші пристрої парників виготовляють дуже легкими. Каркасом у них служить товстий дріт-катанка, зігнутий у вигляді дуги, а покривається він плівкою, закріпленою на дротяному каркасі. Бічні стінки у таких конструкціях не передбачені.
Найбільші конструкції парників обладнуються бічними стінами, прозорими або непрозорими. Матеріалами для них можуть бути дошки, пластик, листи металу, скло. Для таких будівель каркас для парника повинен бути теж соліднішим — із металевих елементів.
Спочатку виготовляється прямокутний металевий короб по периметру, що відповідає розмірам парника. Краще, якщо ця конструкція буде зварена. По обидва боки бічних планок свердліться отвори на однаковій відстані один від одного. У них вставлятимуться металеві дуги із прутка діаметром 0,8 см і теж приварюватимуться. Таких дуг для триметрового парника потрібно не менше ніж сім. Жорсткість конструкції забезпечить рейка, закріплена у верхньому сегменті кожної із дуг. Тепер залишилося натягнути поліетиленову плівку та закріпити її за допомогою степлера. Парник готовий до використання.
Як виготовити з нашою допомогою парник на металевому каркасі
Маючи намір зробити міцний парник, вас потрібно подбати про виготовлення міцного зварного короба та надійне кріплення на ньому металевих дуг. Наші кваліфіковані зварювальники виготовлять ці металеві елементи будь-яких розмірів та гарантовано міцні. Наші вироби відрізняються високою якістю та приємним дизайном. Звертайтеся до нашої компанії — наш каркас для парника прослужить вам довгі роки без проблем та нарікань!
Чому ми
Невисока ціна
Вартість послуг «svarka-stali.kiev.ua» – одна з найдоступніших у Києві та області.
Поетапна оплата
Виплата частинами – практичне та вигідне рішення, що додає спокою та впевненості.
Робота у термін
Наша компанія завжди виконує дані обіцянки: надає результати щодня.
Якість
«svarka-stali.kiev.ua» – фахівці з величезним досвідом. Гарантуємо бездоганне виконання всіх видів робіт.